Aktualności

Muzyka góralska w Bramie w Gorce

W najbliższą niedzielę, 31 sierpnia, od 12:00 do 16:00 Brama w Gorce gościć będzie ekipę muzykantów z Podhala!
Będą nuty jak z gór, stroje jak z bajki i klimat, który porwie Was do tańca, choćby tylko palcem w bucie!

Przyjdźcie z rodziną, z przyjaciółmi albo po prostu z dobrym humorem, resztą zajmiemy się my i góralska kapela!